Internauci rozpoznają odręcznie zestaw na klawiaturze

28.04.2018

Niezaprzeczalne korzyści, jakie nowy rozwój przyniesie pracownikom sektora kredytowo-finansowego, pracując w segmencie pożyczek internetowych. Z reguły w ostatnim czasie w tym środowisku nastąpił wzrost aktywności wielu oszustów. Często hakerzy są pewni własnego bezpieczeństwa, ponieważ uważa się, że nie wszystkie firmy świadczące tego typu usługi mają dobrą ochronę.

Wykonując całkowicie zrozumiałe zadanie, które powinno zapewnić maksymalny poziom ochrony, stworzono specjalny system, który śledzi cechy biometryczne użytkowników. Taki rozwój mógł, bezbłędnie odróżnić ludzi od pisma ręcznego, podczas pracy na klawiaturze. Należy zauważyć, że już pierwsza wersja, która jest wersją pilotażową, została uruchomiona i pomyślnie przetestowana.

Z kolei system ma na celu śledzenie całego zestawu parametrów, które ujawniają osobiste cechy każdego użytkownika, łącząc je w jeden styl, charakterystyczny dla tylko jednej osoby. Niemal wszystko podlega obliczeniom, począwszy od funkcji sterowania kursorem, szybkości pisania i ogólnej dynamiki. Dlatego warto przeprowadzić procedurę rejestracji, gdy tylko zostanie ustalona jego "osobowość".

Z pomocą nowego programu jego twórcy planują prawie całkowicie wyłączyć przypadki oszustów. Jeśli ktoś inny próbuje wejść do osobistej szafki użytkownika, a następnie zgodnie z zainstalowanym wrażeniem "pisma ręcznego", system określi próbę penetracji, a jako ryzykowny, profil ten znajdzie się na osobnej liście, a następnie zostanie ponownie sprawdzony. Tak więc pracownicy finansowi mają świetną okazję do zidentyfikowania próby nielegalnego wejścia do czyjegoś prywatnego biura. Aby uniknąć oszustwa, pracownicy instytucji kredytowej wybierają sposób skontaktowania się z rzeczywistym użytkownikiem, który może potwierdzić lub uniemożliwić uzyskanie pożyczki z jego konta.

Ważne jest, aby pamiętać, że poszczególne cechy pisma odręcznego, ujawnione przez system, praktycznie nie nadają się do fałszowania. Nawet jeśli ktoś zdecyduje się na zmianę klawiatury komputera, zmiany będą tak niewielkie, że nie będą kolidować z definicją prawdziwego użytkownika. Jednocześnie należy zauważyć, że nawet wersja testowa systemu cieszyła twórców z doskonałymi wynikami. Tak więc, na początkowym etapie działania systemu, udało się osiągnąć dokładność określenia w 97,6%. Jednocześnie nie zapominaj, że system jest ciągle ulepszany i aktualizowany.

Dzięki temu w ciągu pierwszych 6 miesięcy testowania systemu udało się uzyskać obniżenie kosztu udzielonych pożyczek nawet o 25%. Ponadto, dzięki temu rozwojowi, ich pożyczki były w stanie uzyskać o 28% więcej klientów niż wcześniej. Tak więc, autorzy twierdzą, że ekonomiczny efekt zastosowania tej technologii, ujawnia się niemal natychmiast.

A także zobacz inne artykuły:

-prywatne pożyczki chwilówki Katowice bez BIK KRD BIG online na konto;

-szybkie pożyczki pozabankowe bez BIK na dowod przez internet Lublin;

-sms pożyczka gotowkowa na oswiadczenie Bydgoszcz dla bezrobotnych;

-pożyczka bez bik krd ;

-kredyt gotówkowy bez zaświadczeń .

Komentarze

Brak komentarzy

Napisz komentarzcaptcha