Islamscy terroryści otrzymują finansowanie, korzystając z niedoskonałości przepisów podatkowych Unii Europejskiej

10.04.2018

Absolutnie niespodziewane i szokujące uznanie zostało dokonane w tych dniach ze ścian Komisji Europejskiej. Chodzi o to, że szef działu finansowego WE, Pierre Moskosvici, podczas swojego przemówienia w jednej z komisji, stwierdził, że międzynarodowi terroryści opanowali całkowicie nowe metody finansowania swojej działalności. Powiedział, że teraz wdrażane są nowe, oszukańcze programy wdrażane na terytorium Unii Europejskiej, z wykorzystaniem szczerych defektów w ustawodawstwie podatkowym Rzeczypospolitej.

Przede wszystkim, mówiąc w specjalnej komisji do czynienia z przejawami terroryzmu, Moscovici powiedział, że jego dział ma niezbitych faktów wskazujących, że znaczna liczba otwarcie terrorystycznych i przestępczych organizacji na terytorium Unii Europejskiej, korby oszukańczych operacji z podatków.

Według urzędnika, jednym z najbardziej ulubionych źródeł dochodów, które organizacje terrorystyczne są skłonne wykorzystać, są nielegalne operacje z VAT. Jednocześnie zauważył, że większość nielegalnych transakcji została przeprowadzona podczas operacji transgranicznych. W związku z tym urzędnik europejski zajął się z inicjatywą, w której proponuje się je całkowicie rozważyć, kwestiami związanymi z systemem podatku z dodatkowymi kosztami w Unii Europejskiej. Jego zdaniem, należy uczynić wszystko, aby wszystkie operacje w tym obszarze były uznawane za te, które są popełniane bezpośrednio w obrębie krajów europejskich.

Moskosvisi powiedział, że podjęcie koniecznych działań w dziedzinie podatku VAT pozbawi oszustów dochodu w wysokości 40 miliardów euro. Ponadto urzędnik zauważył, że przyjęcie tego pakietu środków, który jest już przedmiotem dyskusji w Parlamencie Europejskim, zapewnia dodatkowe uprawnienia niektórym organom kontrolnym. Ponadto proponuje się znaczne zwiększenie interakcji między poszczególnymi działami, co z kolei powinno przynieść korzyści w walce z oszustami.

A także zobacz inne artykuły:

-dobry kredyt bez bik ;

-pożyczka w 15 minut ;

-pożyczka od ręki ;

-pożyczka gotówkowa bez zaświadczeń ;

-szybka pożyczka bez bik i zaświadczeń .

Komentarze

Brak komentarzy

Napisz komentarzcaptcha