Kolejne 80 000 europejskich sklepów zacznie obsługiwać klientów w poszukiwaniu kryptowalut

30.03.2018

Każdego dnia popularność kryptowalut nieodmiennie rośnie, nawet pomimo faktu, że rynek, czasami poważnie gorączkuje. Wielu użytkowników nauczyło się już, jak zarabiać i zarabiać dzięki górnictwu, całkiem przyzwoitą kwotę, ale nie zawsze i nie każdy wie, jak można wydać legalnie zarobione monety elektroniczne. Oczywiście istnieją specjalne wymienniki i inne usługi, za pomocą których można wypłacić bitcoiny w postaci środków pieniężnych. Jednak nie zawsze jest to wygodne, czasami niektóre z wymienników, oferują bardzo wysoki procent dla zarabiają i chciałby wydać swoje pieniądze, po prostu przyjść do sklepu i kupić wszystko, co chcesz, bez żadnych dodatkowych działań, bezpośrednio za kryptowaluta.

Potrzebne jest narzędzie

Być może każdy, nawet początkujący użytkownik, zdaje sobie sprawę, że do działania dowolnego systemu w Internecie konieczne jest posiadanie specjalnie zaprojektowanych programów. W związku z tym kwestia wykorzystania kryptowaluty jako środka płatniczego w sklepach, konieczne było opracowanie takiego programu. Dlatego dosłownie kilka dni temu wprowadzono nowy projekt, którego zadaniem jest wykonywanie funkcji umożliwiających firmom z całej Europy, jako płatności, pobranie kryptowaluty. Ten startowy Coingate jest nazywany, który na początku doprowadził do zawarcia umowy, która zapewnia pełną współpracę z Prestashop, działającym w obszarze e-commerce.

 Teraz możesz kupić za kryptowalutę

Dzięki zawarciu tego kontraktu stało się możliwe dostarczenie specjalnych terminali akceptujących kryptowaluty, około 80 000 sklepów, zarówno średnich, jak i małych. Należy zauważyć, że będzie to prawdziwa sieć handlowa działająca w całej Unii Europejskiej. Z kolei twórcy tego projektu tłumaczą, że dzięki temu sklepy korzystające z takich bankomatów natychmiast uzyskają przewagę w dziedzinie reklamy, co pozwoli im z powodzeniem zwalczać konkurencję. Do chwili obecnej istnieje już ogromna liczba osób posługujących się cyfrowymi walutami, jednak nie mają oni pojęcia, jak można je wydać na własne potrzeby. Stworzony program pozwala wyeliminować ten problem, umożliwiając klientom otrzymywanie towarów i usług, płacąc bitcoinami lub innymi monetami elektronicznymi.

Zysk już przybywa

Jak powiedzieli twórcy Coingate, firmy nie odczują zmienności kryptowaluty, otrzymując obliczenia, natychmiast w euro. Program w pełni zapewnia pracę sklepów, bez zmuszania ich do zajmowania się problemami związanymi z kursem. Na dzień dzisiejszy, już około 50 tysięcy sklepów, z sukcesem współpracuje z nowym programem, uzyskując z tego godny pozazdroszczenia zysk.

A także zobacz inne artykuły:

-chwilówka za darmo ;

-pożyczka gotówkowa bez bik ;

-kredyt bez bik dla zadłużonych ;

-pożyczka w 15 minut online ;

-pożyczki od ręki na dowód .

Komentarze

Brak komentarzy

Napisz komentarzcaptcha