Polacy otrzymują Internet bezpośrednio od Jezusa Chrystusa

01.05.2018

Niedaleko granicy z Niemcami znajduje się malownicze polskie miasto o nazwie Świebodzin. Należy zauważyć, że turyści nie są szczególnie psuć swoją uwagę tej małej miejscowości, nawet pomimo faktu, że jego terytorium znajduje się rzeźba Chrystusa Zbawiciela, który w rozmiarze przekraczającym wszystkie istniejące analogów w świecie. Jednak lokalne kapłani nie byli w stanie zaakceptować fakt, że turyści błędnie dziurkowany ich strony miasta i pokazał szczyt twórczego myślenia, umieszczając koronę posągu sprzętu, który rozprowadza cały elektorat internetowego.

Jeśli mówimy o historii rzeźby, należy przypomnieć, że pieniądze na jej utworzenia jechaliśmy pośród zgromadzenia. W tym samym czasie sama budowa zajęła dużo czasu, co było wynikiem różnych plotek. Jednak po budowie rzeźby, skandale wokół niej nie przestanie, rozszerzający się z zadziwiającą regularnością.

Nie uszło jego uwagi, figura i przedstawiciele urzędu lokalnego prokuratora, ponieważ były pewne problemy związane z faktem, że pod posągiem, jego twórcy, pochowano serce miejscowego księdza, pewna Sylvester Zawadzkiego, który uważał go za swojego potomstwa. Ponadto fala oburzenia spowodowała pojawienie się rzeźby Zbawiciela w jednym z teledysków muzyki pop. I po tym wszystkim, nowy event, który jest bezpośrednio połączony z figurą, która polega na tym, że wewnątrz korony umieszczonej na głowie posągu została starannie zbudowany z urządzeń do internetu. Z kolei dziennikarze próbowali uzyskać wyjaśnienia od miejscowych księży, spotkał wymijające odpowiedzi, co prowadzi z dala od tematu rozmowy.

Jednak przedstawiciele prasy, nadal udało się znaleźć pewne fakty, rozmowy z przedstawicielami firmy, która dostarcza usługi internetowe w regionie. Według nich, kiedy dziennikarze skontaktował się z dostawcą, nie zostali poinformowani, że na wniosek jednej ze świętych ojców, one umieszczane sprzętu na głowie Zbawiciela. Jednak w towarzystwie wszystkie szczegóły nie zostały ujawnione, ale jesteśmy przekonani, że wszystkie prace prowadzone na całkowicie legalne.

Komentarze

Brak komentarzy

Napisz komentarzcaptcha