Wielkość międzynarodowych przekazów pieniężnych stale rośnie na całym świecie

23.04.2018

Eksperci finansowi Banku Światowego informują, że w ubiegłym roku odnotowano znaczną liczbę przekazów pieniężnych. Jak zauważył ekspertów, dla całego roku 2017, kraje Azji Środkowej, a także Europy dokonano transakcji finansowych o wartości około 48 mld $ więcej niż w poprzednim roku. Tak znaczny wzrost obrotu pieniędzmi o 21% wynika z faktu, że gospodarka światowa demonstruje umocnienie swojej poezji.

Z kolei przedstawiciele Banku Światowego zauważyli, że po trzech latach wyraźnej recesji gospodarczej jest to bardzo znaczący skok. Wśród przyczyn, które doprowadziły do gwałtownego wzrostu operacji finansowych, przede wszystkim sprzyjających okoliczności, które ostatnio rozwijają się na rynku światowym. Przede wszystkim wzmocnienie wielu czołowych walut i wzrost perspektyw zatrudnienia w Unii Europejskiej, a także Rosji, Kazachstanu, służył jako podatny grunt dla rozwoju gospodarczego.

Ponadto, eksperci są pełni optymistycznych nastrojów, mówiąc, że w tym roku liczba transferów pieniężnych wzrośnie o co najmniej 6%. Jednocześnie, eksperci wykonany wykres wzrostu w tej dziedzinie w skali globalnej, gdzie liczba ta wynosiła około 7%, czyli około $ 613 miliardów dolarów w kategoriach pieniężnych. Należy zauważyć, że w ubiegłym roku liczba ta wynosiła 573 miliardów dolarów.

Ważne jest, aby pamiętać, że sami eksperci, nie spodziewałem się tak szybkiego wzrostu w tym segmencie jest jednak niesamowity wzrost gospodarki w wielu czołowych krajach takich jak Federacji Rosyjskiej, Stanów Zjednoczonych i Unii Europejskiej może stworzyć podatny grunt dla wzmocnienia niektórych walut. Podobnie analitycy finansowi opracowali listę trzech głównych krajów, które otrzymały największe przekazy pieniężne. Pierwsze miejsce w tym rankingu był Indie, gdzie zostały one przeniesione do rzędu 69 miliardów dolarów, a następnie przez Chiny to idzie gdzie $ 64 miliardów zostało przeniesione, i zamyka się w pierwszej trójce na liście Filipin, wzięło udział około 33 miliardów dolarów.

A także zobacz inne artykuły:

-gdzie można dostać kredyt bez bik ;

-pożyczka w 15 minut przez internet ;

-pożyczki od ręki ;

-szybka pożyczka online bez bik i krd;

-chwilówka online bez krd .

Komentarze

Brak komentarzy

Napisz komentarzcaptcha