Kredyty

Zaliczka
Wonga
TAKTO Finanse
Szybka Gotówka
Provident
BGZ BNP Paribas
Ofin
Net Credit
Moto Pozyczka
Lepsza Oferta
KredytZen
InCredit
Hapipozyczki
Flexpozyczka
Cashsport
Alior Bank Pozyczka na Dowod
AASA Polska
Alegotowka
Ekstraluotto
Ekspres Kasa Ratalna
Dobry Kredyt
Credy
Creditstar
Credit pl
Credilo
Idea Bank Lokata Happy
AASA dla Biznesu

Pożyczki przez internet

Dzisiaj opowiem Wam o mojej historii, która wiąże się z pożyczka online . Oczywiście, wszystko poszło gładko i że zwykłe banki, które banki internetowe denerwowały mnie. Zacznijmy więc od samego początku. Nazywam się Vasilisa i wszystko zaczęło się sześć miesięcy temu, kiedy zdecydowałem się wynająć mieszkanie. W tym momencie po prostu potrzebowałem pożyczka przez internet bez zaświadczeń o dochodach, ponieważ pracowałem nieoficjalnie, aw zwykłych bankach do uzyskania pożyczki potrzebny jest zaświadczenie o dochodach, poręczycieli, własności itp. To pomimo faktu, że nie biorę pod uwagę czasu spędzonego na bankach, nerwów spędzonych podczas odmowy i doświadczeń doświadczanych przez wszystkich podczas przechodzenia tych procedur.

Oczywiście początkowo doświadczyłem tego wszystkiego na sobie, ponieważ każda osoba popełnia błędy i nie jestem wyjątkiem. Początkowo poszedłem do największego banku w mieście z nadzieją, że udzielą mi pożyczki na pralkę. Po przyjściu do banku z moją matką (Vaclav), która była poręczycielką mojej wypłacalności, wypełniliśmy wszystkie wnioski i kwestionariusze, które były potrzebne i czekały na swoją kolej. W tym czasie nie baliśmy się i nawet nie myśleliśmy o tym, co mogliby odmówić, ponieważ miałem dość i miałem dość dużo (w potwierdzeniu wyciągnąłem z mojego konta wyciąg z regularnych płatności).

Jednak bank (a raczej dziewczyna, która oceniła moją aplikację i która, jak się wydaje, w ogóle mi się nie spodobała) wciąż znajdowała się na dowodach i oczywiście odmówiono nam. Na tym, co było w takiej formie, że nie chciało się tam wrócić. Powiedziano nam: "Według wszystkich przepisów prawnych możesz otrzymać pożyczkę, ale nie mogę być pewna, że poręczyciel spłaci twoją pożyczkę." Bank nie wie o twoim związku w rodzinie, a ponieważ odchodzisz, oznacza to, że nie jesteś taki gładki i Vitalina Aleksandrowna może po prostu odmówić wypłaty pożyczki, nie możemy przyznać się do takiej historii, dlatego jesteśmy zmuszeni odmówić udzielenia pożyczki na zakup pralki lub innego sprzętu AGD. " Warto zauważyć, że właśnie wyszedłem, ponieważ tak bardzo chciałem. My w rodzinie nigdy się nie kłóciliśmy, a ja jako dorosły (mam 21 lat) postanowiłem rozpocząć samodzielne życie. Rodzice nie byliby zbyt wygodni ze mną i moim młodym mężczyzną (Nikołajem), co również służyło jako rozwiązanie tego ruchu. Nie chcieliśmy słuchać nas w banku i postanowiliśmy poszukać innych opcji.

W następnym tygodniu, po przejściu do tego pozornie prestiżowego banku, przeprowadziłem się do wynajętego dobrego mieszkania. Nie miałem czasu, aby opóźnić zakup i postanowiłem spróbować złożyć wniosek przez Internet. Skorzystaj z usług pożyczki przez internet na dowód, które dziś są bardzo. Postanowiłem nie ryzykować zrobienia wszystkiego samemu i zebrałem całą delegację w postaci mamy i Mikołaja, ponieważ tata był w pracy, a ja naprawdę nie chciałem mu mówić o pożyczce, żeby się nie martwić. Obiektywnie, jeśli spojrzysz na pralkę, nie jest ona tak droga i każdy bank może ją wydać pożyczka on line. Odwróciliśmy się do pierwszej witryny, gdzie tak słodko oferują pożyczka przez internet na dowód dla minimalnego zainteresowania i oczywiście bez żadnych certyfikatów dochodowych. Rozumieliśmy, że w każdym razie będą pułapki. Jest czysto psychologicznie jasne, że wszystko nie może być tak gładkie i będą pewne konsekwencje. Myśląc o tej stronie, postanowiliśmy równolegle wyszukiwać opinie o tak wspaniałej stronie. Na pierwszej niezależnej stronie z recenzjami stało się jasne, dlaczego ta strona jest taka słodka: to zwykły rozwód strony. Pierwszą rzeczą, jaką usłyszałem od bliskich osób, jest nerwowy śmiech, ponieważ prawie zakochaliśmy się w tej przynęcie. Istota rozwodu była następująca: ta strona, która wystawia pożyczki online na takie słodkie warunki, oszukiwała dokładnie na kwotę, którą otrzymała druga strona. Dokładniej, umowa jest ukryta na ostatnich stronach, ustalane są dodatkowe kwoty, które nie są wydawane na ręce, ale odbiorca musi je wypełnić. Zostało to napisane w następującej formie: "Druga strona zobowiązuje się do płacenia dodatkowych składek ubezpieczeniowych w wysokości następnego wskaźnika wynoszącego 2 w okresie wskazanym w umowie głównej bez prawa odwołania i zmiany tej klauzuli." Obliczając możliwą kwotę otrzymaliśmy w rzeczywistości prawie koszt starego samochodu. Dla nas to za dużo i nie chcemy po prostu przepłacać takimi kwotami. Po jakimś czasie ludzie będą płacić wszystkim kolekcjonerom i twierdzą, że jesteście winni tej samej wysokości bankowi, ale w końcu zabierają wszystko z domu: telewizory, kuchenki mikrofalowe, laptopy, komputery i wszystko, co im się podoba. W tym samym czasie wypełniany jest oficjalny protokół zajęcia, ale ogłaszają minimalny koszt, ponieważ uważają, że zabierają zabawkę lub niedziałającą.

Cieszę się, że nie popadliśmy w tak "korzystne warunki" tego banku, kontynuowaliśmy nasze poszukiwania, ale teraz uświadamiamy sobie, że warunki powinny być realne, i nie powinniśmy budować złudzeń bezodsetkowych pożyczek bez świadectwa dochodów.

Zdecydowaliśmy się nie wybierać pierwszych witryn i zajęliśmy mniej więcej ze środka stronę oferującą pożyczki przez internet w 15 minut. Wydaje się, że jest bardzo szybka i można od razu uzyskać pieniądze za kartę. Po gorzkim doświadczeniu cała rodzina natychmiast zaczęła szukać różnych opinii i rzeczywistych warunków transakcji. Oczywiście zainteresowanie skorzystaniem z usługi wyniosło pożyczki przez internet bez zaświadczeń, ale okazało się całkiem realne.

Sądząc po tym, co piszą w Internecie na tej stronie, można było uzyskać realną pożyczkę na pralkę. Oczywiście natychmiast zaczęliśmy wypełniać kwestionariusz, na który powinniśmy był oddzwonić. Nie musiał podać tylko nazwisko, imię, nazwisko rodowe siedziby klienta, posiadanie pracy (naprawdę zadowolony, że nie było potrzeby, aby zapewnić rachunek zysków i strat, bo nie pracował oficjalnie), a średni dochód miesięcznie. Odrębny wykres w usłudze pożyczka przez internet bez zaświadczeń był dodatkowym dochodem. Tam zrozumiałem tyle, że możesz określić, ile dostaję jako bonusy i bonusy. O tak, zapomniałem wyjaśnić: nie koniecznie podać numer głowicy jako oficjalny banku i to wystarczyło, aby dać stronie internetowej Spółki za potwierdzeniem firmy lub przedsiębiorstwa. Również wskazałem standardowe dane, takie jak urodziny, dostępność dzieci i męża itp.

Po być może pół godziny po wypełnieniu ankiety ze mną skontaktować przez przedstawiciela banku, aby potwierdzić odbiór pozyczki przez internet, jak również do ewentualnej korekty niektórych danych. Rozmawiałem przez około 15 minut, była to dość przyjacielska rozmowa biznesowa, która nie pozostawiła żadnego negatywnego szkicu. Umówiliśmy się, że pracownicy Banku wyśle umowę próbki do mojej skrzynki pocztowej, aby móc właściwie jego przeglądu. Dla nich okazało się to powszechną praktyką iw ciągu trzech minut otrzymałem list.

Umowa z firmą po otrzymaniu usług pozyczka przez internet jasno określone wszystkie kwoty otrzymane z rąk klienta, jak również kwoty refundacji, w tym wszelkich opłat i odsetek. Dla nas było to tylko 20 złotych nadpłaty, biorąc pod uwagę fakt, że zdecydowaliśmy się wziąć kredyt na 5 miesięcy. To są idealne warunki. Podpisałem tę umowę elektronicznie, tak że nie było potrzeby daleko posunąć. Po 3 godzinach pieniądze były pod ręką i poszliśmy na pralkę.

Oczywiście dla nas istniało ryzyko wzięcia pożyczki on line, ale kto nie podejmuje ryzyka, nie pije szampana. Jesteśmy zadowoleni z pralki, która spłaciła pożyczkę na 3 miesiące, więc również usunęliśmy 5 złotych prowizji za wcześniejszą spłatę. Ogólnie jesteśmy zadowoleni.